Repelent Bioveta GREEN, 750 ml

Repelent účinný proti bodavému hmyzu včetně komárů, moskytů, muchniček a ovádů.

  • Příznivá cena.
  • Snadná aplikace.
  • Vhodný pro každodenní použití. 
  • Rostlinný původ. 
  • Dlouhodobý účinek. 

  • Skladem
    Můžeme doručit do: 29.4.2024
560 Kč
Kategorie: OCHRANA PROTI HMYZU
Hmotnost: 0.75 kg
 

ÚČINNÉ LÁTKY

Geraniol 2,16 g/100 g, citriodiol 2,96 g/100 g, geraniová silice 0,98 g/100 g, citronelová silice 2,47 g/100 g v unikátní kombinaci (Gerosil 9).

NÁVOD K POUŽITÍ

Přípravek nastříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20 až 30 cm na suchou a čistou srst koně! Možné aplikovat též jako nátěr. Na hlavu koně aplikujte vždy jako nátěr pomocí čistého a suchého hadříku nebo houbičky. Vyvarujte se aplikaci přípravku do očí, nozder, huby koně nebo na poraněná místa. Aplikaci lze zopakovat podle potřeby. V období vysoké aktivity hmyzu se doporučuje aplikovat vícekrát za den. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Při aplikaci doporučujeme používat ochranné brýle nebo jinou ochranu očí. Při nanášení nátěrem doporučujeme nosit ochranné rukavice. Používejte biocidy bezpečným způsobem.

NEPŘÍZNIVÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY

Osoby se známou přecitlivělostí na obsažené látky by měly zacházet s přípravkem obezřetně.

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte v původních těsně uzavřených nádobách na větraném místě při teplotě do 30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

POMOCNÉ LÁTKY, NEBEZPEČNÉ SLOŽKY

Ethanol denaturovaný, citronellal, levandulová silice, silice máty peprné, eukalyptová silice.

BALENÍ

750 ml.

Registrace minsiterstvo zdravotnictví pod číslem jednacím MZDR 35467/2017/SOZ,  ÚSKVBL- biocidního přípravku s číslem 69/2017.