Osvior Star Block - Phyto Vers- hlístopudný - Mninerální liz bio

  • Vhodné pro koně, dobytek, ovce a kozy.
  • Schváleno pro využití v ekologickém zemědělství.

  • Na objednávku
    Můžeme doručit do: 5.6.2024
910 Kč
Kategorie: MINERÁLNÍ LIZY
Hmotnost: 20 kg
 

BIO MINERÁLNÍ LIZ PRO OVCE, KOZY, DOBYTEK A KONĚ

Minerální liz Osvior Star Bloc - Phyto Vers z Francie pro koně, dobytek, ovce a kozy - 20 kg s antiparazitálními účinky. Schváleno pro využití v ekologickém zemědělství.  Esenciální oleje z 10 bylin zaručují hlístopudný efekt.

Na antiparazitálním efektu se podílí 10 rostlin:

Pelyněk (antihelminticum, podporuje zažívání, působí desinfekčně), vratič obecný (hlístopudný, posilující a desinfekční účinek), tymián (protizánětlivé účinky, prevence kašle, hlístopudný), cicvárová semínka (hlístopudný efekt) a další ingredience s příznivými přirozenými účinky: česnek, mech z Korsiky, samčí kapradina, divoká mrkev, merlík a granátové jablko.

Obsah látek v 1 kg: makroprvky: Fosfor 4%, vápník 14%, horčík 4%, sodík 8%; Mikroprvky: Zinek 8000 mg, mangan 6700 mg, měď 20 mg, jód 80 mg, kobalt 40 mg, selen 30 mg.

Návod k použití:

Star Bloc Osvior PHYTO-VERS ponechat zvířatům k dispozici ad libitum, 3 měsíce po vyhnání na pastvu a během přeskupování na podzim. Předpokládaná spotřeba 100-150 g na den a kus skotu a nebo 30-50 g denně u koz a ovcí. Předložit volně k dispozici 1 kbelík na 10 ks skotu a nebo pro 25 ks ovcí a koz.

Balení: 20 kg.