Neem gel, 500 ml

Gel obsahující neemový olej a bylinné silice.

  • Snižuje riziko napadení hmyzem.
  • Zmírňuje otoky a zarudnutí.
  • Ulevuje podrážděné pokožce a hydratuje

  • Skladem
    Můžeme doručit do: 21.6.2024
590 Kč
Kategorie: OCHRANA PROTI HMYZU
Hmotnost: 0.5 kg
 

Neem gel obsahující neemový (nimbový) olej a bylinné silice (heřmánek, hřebíček, šalvěj, tymián, rozmarýn) napomáhá snížit riziko napadení hmyzem a vnějšími parazity. Zmírňuje otoky a zarudnutí, ulevuje svědící, podrážděné pokožce a hydratuje ji, přispívá k hojení drobných ranek a popálenin mírného charakteru. Vhodný na suchou ekzematickou pokožku se sklonem ke svědění.

Způsob použití: Naneste slabší vrstvu na pokožku zejména do problematických míst (břicho, třísla, kořen ocasu, okolí uší, hrudník). V období zvýšeného výskytu hmyzu používejte každý den, jinak podle potřeby.

Složení:Aqua, Melia Azadirachta Seed Oil, Carbomer, Triethanolamine, Eugenia Caroyphyllus Oil, Matricaria Recutita Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Eugenol, Limonene, Linalool

Upozornění: Pouze k vnějšímu užití, nepoužívat na otevřené rány a sliznice. Před použitím vyzkoušejte na malé části pokožky (může způsobit podráždění). Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Nevhodné pro březí zvířata, případně doporučujeme použití konzultovat s veterinárním lékařem.

Nepoužívat u koní, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu.

Skladování: V originálním obalu, skladovaném na suchém čistém místě při teplotách +5 až +25 °C a mimo dosah slunečního záření.

Veterinární přípravek. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. Pouze pro zvířata.

Expirace/číslo šarže:uvedeno na obalu

Číslo schválení: 074-24/C