Geloren HA

Unikátní kloubní výživa nejen pro koně. Úvod Další produkty GelorenHA GelorenHA od Aktivního zvířete je kloubní výživa určená pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu. Obsahuje 3 nejúčinnější látky v maximální koncentraci. Podává se v unikátní formě želatinových žvýkacích tablet s oblíbenou višňovou příchutí, které zaručují jasnou kontrolu dávkování.
složení: 60 mg kyseliny hyaluronové 285 mg chondroitin sulfátu 2 334 mg želatiny

  • Skladem
    Můžeme doručit do: 26.7.2024
1 649 Kč
Kategorie: MINERÁLY, VITAMÍNY A DOPLŇKY
Hmotnost: 0.5 kg
 

Geloren HA dietetický veterinární přípravek české výroby z řady Aktivní zvíře je vylepšenou verzí původní koňské kloubní výživy Gelorenhorse.
Želé kostky s příchutí višně s vysokým obsahem účinných látek doporučují chovatelé závodních koní pro péči o klouby a k prodloužení aktivního života nejen sportovních koní.
Celé balení obsahuje 90 kostek. Nejlepší péče o klouby dosáhnete při 90denním nepřetržitém podávání minimálně jedné kostky denně. Doporučujeme zopakovat 3x ročně.

Účinné látky:
Kyselina hyaluronová – jedna ze dvou hlavních složek kloubní tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů. Potlačuje degradaci chrupavky.
Chondroitin sulfát – stavební kámen chrupavek, kostí, šlach a vazů. Pomáhá udržovat pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.
Želatina – stejná látka jako kolagen, ale lépe stravitelná. Skvělý zdroj stavebních kamenů pro šlachy, vazy a chrupavky.


Podle hmotnosti dávkujte 1–3 kostky denně.
Hříbata a plemena mini koní
- do 100 kg:    1 kostka denně
- 100–400 kg: 2 kostky denně
- nad 400 kg:  3 kostky denně

Obsah účinných látek v jedné želé kostce:
60 mg kyseliny hyaluronové
285 mg chondroitin sulfátu
2333 mg želatiny

Složení:
účinné látky: kyselina hyaluronová, chondroitin sulfát, vepřová želatina
dále: cukr, glukózový sirup, sodná sůl kyseliny citronové, glycerin, povrchová úprava kostek proti slepování - rostlinný olej palmový, karnaubský vosk
konzervanty : sorban draselný, kyselina citrónová, barvivo: oxid železa, zchutňující látka: višňové aroma

Obsah živin:
hrubý protein 13,89 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubé oleje a tuky 0,1 %, hrubý popel 1,25 %, sodík 0,29 %, vlhkost 40%

Balení:  1350 g

Dietetický veterinární přípravek (DI), číslo schválení: 045-20/C